Askın YıLdırım Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Askın YıLdırım Fan

-

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bana sevmeyi öğrettin ama unutmayı öğretemedin ki

YazarMesaj
niXié
Admin
niXié

bana sevmeyi öğrettin ama unutmayı öğretemedin ki Empty
MesajKonu: bana sevmeyi öğrettin ama unutmayı öğretemedin ki   bana sevmeyi öğrettin ama unutmayı öğretemedin ki EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 5:55 pm

Gitmemeliydim terk etmemeliydim pişmanlıklarım katilim oldu, basindan beliydi bu gülüslerin göz yasina dönüsecegi ama mutlu olmak istiyordum senin kalbinde bir kelebegin ömrü gibi barinsamda kendimi cinar gibi hissediyordum. Yoruldum seni düsünmemek icin uyumaktan ki ordada yanliz degildim cünkü yoklugun bu sefer kabus oluyordu. Savunmasizca bekliyordum ama bekledigim zaman hic ugramiyordu, yerlere carpan bedenim hic pes etmeyi beceremiyordu.

Aslında en başından biliyordum sonunda düşeceğimi, yıpranacağımı Sonu olmayan bir aşkın içine düştüğümü…Ve bunları bile bile durmadım, devam ettim Beklide hayatımda yaşadığım, rastladığım en güzel aşk olacaktı bu. O kadar güzel başladı ki her şey görmez oldum sonunu. Çünkü o kadar çok sevmiştin ki Tarifi mümkün değil
Engel olamadım, hergün biraz daha ısındım sana. Kim bilir belki de o güzel aşkı hiç kaybetmek istemedim. Ondandı belki de hergün daha çok bağ***ışım Hergün seni düşünüşüm Nasıl da inanmıştım seni sevdiğine Gerçekten sevilmek ne güzel şeydi. Öyle güzeldi ki her şey Sadece seninle yaşar oldum

Hep seni düşünmekle meşguldüm Hayata daha güzel bakar oldum Her şey seninle daha güzeldi artık.

Ama acılardan kaçmak ne mümkün… O korkunç gün geldi ve aşkım hayatımdan gitti Hani beni hiç bırakmazdın, hani bensiz yapamazdın, hani beni hiç unutmazdı, nerde kaldı şimdi bu sözler Çıkışı olmayan bir sokak gibiydi bu aşk Bunu bile bile yürüdüm Sevmeyi seninle öğrendim Teşekkür ederim sana , sevgiyi aşkı en güzel şekilde öğrettin bana Ama bir şey eksik kaldı Bana sevmeyi öğrettin ama unutmayı öğretmedi
http://askinyildirim.forummum.com

bana sevmeyi öğrettin ama unutmayı öğretemedin ki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seny SevmeyI..